Nože a holdery

Náhradní nože do bruslí se také nazývají runnery a jsou v poslední době velmi vyhledávaným produktem, a to nejen v situaci, kdy vám praskne nůž (runner) a potřebujete jej vyměnit. Protože jsou našimi zákazníky i poloprofesionální hráči, kteří nenechávají nic náhodě, automaticky si k novým bruslím dokupují 1 pár náhradních nožů pro případ stržené hrany a nemožnosti urgentního broušení bruslí.  V kombinaci s principem EDGE, jak se "rychlovýměně" nože u značky Bauer nazývá, je nůž vyměněný opravdu během několika vteřin. Princip "rychlovýměny" nabízí nově i brusle značky CCM pod označením XS.

Značka Bauer nabízí široký výběr svých nožů, které se liší kvalitou oceli a jejich výškou a označují se LS2, LS3 LS4, LS5. Od sezony 2020/2021 Bauer zařadil do své nabídky novinku, kterou jsou již naprofilované nože s titanovým povlakem s označením LS Pulse TI a druhý model nožů s profilováním s názvem LS Pulse.

V kategorii naleznete také náhradní holdery (bílé plasty), které se uchycují nýtováním k podrážce brusle, a u kterých výměna už není tak rychlá jako u náhradních nožů. Na druhou stranu, potřeba měnit holdery není zase tak obvyklá. Nejpoužívanějším je holder Bauer TUUK Lightspeed EDGE, který umožňuje případnou "rychlovýměnu" nože. Vyráběny jsou i holdery se zalisovaným nožem, což je záležitost spíše levnějších modelů bruslí, tyho holdery jsou v nabídce pouze zřídka.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Doprava Zdarma
1 ks - Náhradní nůž Bauer Tuuk LightSpeed 2 ...
Náhradní nůž k bruslím Bauer, který se n...
Ihned k odeslání (57 ks)
1 150 Kč
2
Doprava Zdarma
1 ks - Náhradní nůž Bauer Tuuk LightSpeed 5 ...
Náhradní nůž k bruslím Bauer, který se n...
Ihned k odeslání (41 ks)
1 450 Kč
3
Doprava Zdarma
1 ks - Náhradní nůž Bauer Tuuk LightSpeed 4 ...
Náhradní nůž k bruslím Bauer, který se n...
Ihned k odeslání (4 ks)
1 199 Kč
5
Doprava Zdarma
Holder Bauer Tuuk Lightspeed EDGE
Holder Bauer Tuuk Lightspeed EDGE v bílé...
Ihned k odeslání (4 ks)
1 199 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Barva
Brusle
Velikost
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).