Zákaznický program

Zákaznický program Hokejlevně.cz

 

 

Slevy na veškeré zboží

 

Zákaznický program Vám šetří peníze. Všichni registrovaní zákazníci mohou nakupovat zboží za výhodnější ceny. Standardní sleva je přibližně ve výši 10%, kterou mohou čerpat i majitelé Věrnostní karty v našich kamenných prodejnách.

 

 

 


Výměna zboží do 30 dnů za jiný produkt

 

Zákonná lhůta 14 dnů na vrácení peněz nebo vyměnění zboží za jiný produkt od převzetí objednaného zboží je v tomto zákaznickém benefitu prodloužena o možnost výměny zboží za jiný produkt do 30 dnů. Benefit souvisí s benefitem Snadná výměna zboží, ve kterém k registrovaným zákazníkům zašleme kurýra, který nežádoucí zboží vyzvedne, doručí zpět k nám a my Vám po převzetí a překontrolování zboží zašleme jiný, Vámi vybraný produkt.

 

 

 


Evidence všech objednávek

 

Registrovaní zákazníci mají evidovány veškeré nákupy ve svém účtu na našem e-shopu pro snadné dohledání potřebných informací.

Evidence nákupů samozřejmě probíhá i při nákupu na našech kamenných prodejnách, k čemuž slouží Věrnostní karta.

 

 


Snadná výměna zboží

 

Vybrali jste špatně a chcete zboží vyměnit? Dejte nám vědět a my k Vám na naše náklady zašleme kurýra, který zboží vyzvedne, doručí ho zpět k nám a my Vám po převzetí a překontrolování zboží zašleme jiný produkt.

 

 

 


Zájemcům zasíláme aktuální informace do mailu

 

Chcete mít stálý přehled o chystaných novinkách, výprodejích, změnách otevírací doby na našich prodejnách a dalších aktualitách, i k tomu slouží náš Zákaznický program.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).