Hokejky

Hokejka, která se často označuje také jako hokejová hůl, případně pouze hůl, je základním hokejovým vybavením. V dnešní době je spoustu výrobců, kteří hole nabízí v mnoha variantách provedení. Nejznámějšími výrobci jsou značky Bauer a CCM, zmínit je také potřeba značku Warrior, Winnwell, Fischer a další.

Hokejky jsou vyráběny buď dřevěné, což je dnes už spíše přežitek, nebo kompozitové, které jsou dnes nejrozšířenější, a kterým se hovorově říká "kompozitka". Tyto kompozitové hokejky si našly svého zákazníka pro svou nízkou hmotnost a variabilitu provedení. U těchto holí je fantazie při výrobě a následném výběru takřka neomezená.

Kompozitové hole jsou vyráběny v dětském (youth), juniorském, intermediate a seniorském provedení. Tato jednotlivá provedení se liší průměrem tyče (shaftu), kde je například dětská kompozitová hůl vyrobena s menším průměrem shaftu, aby se začínajícím hokejistům lépe držela v ruce a s menší čepelí pro lepší manipulaci s pukem. Naopak seniorská kompozitová hůl disponuje větším průměrem shaftu a také větší čepelí. Rozdíl také tvoří tvrdost (flex) a délka hokejky. Protože děti nemají takovou sílu a hmotnost, jsou pro ně určeny měkčí hokejky s nižším flexem, díky čemuž se jim s holí lépe pracuje. Seniorské hole naopak jsou tvrdší.

V detailu každého produktu jsme pro vás připravili co nejvíce informací, které vám mají co nejvíce zjednodušit výběr. Pokud si nejste výběrem jisti a potřebujete získal další informace, navštivte naší hokejovou poradnu, kde jsme pro vás připravili podrobné informace k snažšímu výběru.

Dále okrajově zmíníme také dřevěné hole, které z trhu takřka zmizely. Jejich výrobou se zabývají hlavně značky Winnwell a Fischer a nabízejí je také ve všech věkových provedeních.

V podkategorii naleznete také dětské minihokejky, které ocení buď ti nejmenší hokejisté nebo jsou zde i mini hokejky s logy NHL klubů, které mohou sloužit jako suvenýr.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Doprava zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor 2X Team Grip...
Kompozitová hůl Bauer Vapor 2X Team v se...
Ihned k odeslání (4 ks)
3 148 Kč

2 449 Kč
2
Výprodej
Doprava zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Nexus N2700 Gripta...
Kompozitová hůl Bauer Nexus N2700 v seni...
Ihned k odeslání (2 ks)
2 700 Kč

2 199 Kč
3
Doprava zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor X2.7 Grip SR
Kompozitová hůl Bauer Vapor X2.7 v senio...
Ihned k odeslání (11 ks)
2 649 Kč

2 369 Kč
4
Doprava zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor X2.5 Grip SR
Kompozitová hůl Bauer Vapor X2.5 v senio...
Ihned k odeslání (10 ks)
1 748 Kč
5
Dřevěná hokejka Winnwell RXW1 SR
Nejoblíbenější dřevěná seniorská hůl od ...
Ihned k odeslání (8 ks)
549 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Hmotnost hokejky
+
Novinka sezóny
+
Produktová řada
+
Status
+
Tvrdost a výška hokejky
+
Tým NHL
+
Výkonnostní úroveň
+
Věková kategorie
+
Výrobci
Sada
Strana
Tvrdost
Velikost
Zahnutí
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 150
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 150

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).