Hokejky

Hokejka, která se často označuje také jako hokejová hůl, případně pouze hůl, je základním hokejovým vybavením. V dnešní době je spoustu výrobců, kteří hole nabízí v mnoha variantách provedení. Nejznámějšími výrobci jsou značka Bauer a CCM, zmínit je také potřeba značku Warrior, Winnwell, Fischer a další.

Hokejky jsou vyráběny buď dřevěné, což je dnes už spíše přežitek, nebo kompozitové, které jsou dnes nejrozšířenější, a kterým se hovorově říká "kompozitka". Tyto kompozitové hokejky si našly svého zákazníka pro svou nízkou hmotnost a variabilitu provedení. U těchto holí je fantazie při výrobě takřka neomezená.

Kompozitové hole jsou vyráběny v dětském (youth), juniorském, intermediate a seniorském provedení. Tato jednotlivá provedení se liší průměrem tyče (shaftu), kde je například dětská kompozitová hůl vyrobena s menším průměrem shaftu, aby se začínajícím hokejistům lépe držela v ruce a s menší čepelí pro lepší manipulaci s pukem. Naopak seniorská kompozitová hůl disponuje větším průměrem shaftu a také větší čepelí. Rozdíl také tvoří tvrdost (flex) a délka hokejky. Protože děti nemají takovou sílu a hmotnost, jsou pro ně určeny měkčí hokejky s nižším flexem, díky čemuž se jim s holí lépe pracuje. Seniorské hole naopak jsou tvrdší.

Zajímavým sortimentem jsou izolace a nástavce. Izolace na hokejku je základním doplňkem každého hokejisty, na trhu je dnes mnoho druhů a značek izolací. Izolace se mohou lišit svou barvou, délkou návinu, šířkou a svou lepivostí, která je často úzce spjata s kvalitou izolace (kvalitní izolace má kvalitní lepidlo a dobře drží na čepeli, horší izolace se odlepují třeba i po pár minutách hokeje). Výrobci, kteří nabízejí kvalitní izolace, se jmenují Comp-O-stik, Bluesports, RenFrew. Nástavce na hůl, které slouží pro prodloužení hokejky, jsou buď dřevěné nebo kompozitové. Rozšířenější jsou, hlavně pro svou přijatelnější cenu, dřevěné nástavce, které se navíc vyrábějí ve více průměrech (dětské, juniorské, intermediate i seniorské). Kompozitové nástavce zpravidla bývají pouze v seniorské provedení.

V detailu každého produktu jsme pro vás připravili co nejvíce informací, které vám mají co nejvíce zjednodušit výběr. Pokud si nejste výběrem jisti a potřebujete získal další informace, navštivte naší hokejovou poradnu, kde jsme pro vás připravili podrobné informace k snažšímu výběru.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Výprodej
Doprava Zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor 2X Team Grip...
Kompozitová hůl Bauer Vapor 2X Team v se...
Ihned k odeslání (71 ks)
3 148 Kč

2 589 Kč
2
Výprodej
Doprava Zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Nexus N2700 Gripta...
Kompozitová hůl Bauer Nexus N2700 v seni...
Ihned k odeslání (45 ks)
2 700 Kč

1 989 Kč
3
Výprodej
Doprava Zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor X2.7 Grip SR
Kompozitová hůl Bauer Vapor X2.7 v senio...
Ihned k odeslání (37 ks)
2 649 Kč

1 969 Kč
4
Výprodej
Doprava Zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor X2.5 Grip SR
Kompozitová hůl Bauer Vapor X2.5 v senio...
Ihned k odeslání (4 ks)
1 748 Kč

1 269 Kč
5
Výprodej
Doprava Zdarma
Kompozitová Hokejka Bauer Vapor Prodigy Grip...
Kompozitová hůl Bauer Vapor Prodigy v ju...
Ihned k odeslání (4 ks)
1 849 Kč

1 450 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Hmotnost hokejky
+
Novinka sezóny
+
Produktová řada
+
Status
+
Tvrdost a výška hokejky
+
Tým NHL
+
Výkonnostní úroveň
+
Věková kategorie
+
Výrobci
Strana
Tvrdost
Velikost
Zahnutí
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 138
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 138

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).