Brusle

Základem každého hokejisty jsou hokejové brusle. Takové brusle, narozdíl od levných modelů z různých obchodních řetězců, skvěle chrání, poskytují oporu chodidlu, mají propracovanou výstelku, tvrdý, odolný nůž a další vlastnosti, které dnes hokejisté od bruslí vyžadují.

Hokejových bruslí je spousty, pokud ale zvolíte značku Bauer, nikdy neuděláte chybu. Doposud značka Bauer nabízela 3 produktové řady - Bauer Vapor, Bauer Supreme a Bauer Nexus, ve kterých se dále dělily modely bruslí dle výkonnostní úrovně. Nově, od sezony 2020/2021, Bauer přestává vyrábět řadu Nexus a přichází s novým rozdělením střihů a šířek bruslí s označením FIT1, FT2 a FIT3. Tato rozdělení střihů a šířek se budou týkat pouze vyšších modelů, nižší modely budou v klasickém označení "D" a "EE", případně "R". Další novinkou je zařazení bruslí pro věkovou kategorii "intermediate", které mají být mezičlánkem mezi juniorskými a seniorskými bruslemi. Nově tedy můžete zakoupit nejen dětské hokejové brusle (YTH), juniorské hokejové brusle (JR) a seniorské hokejové brusle (SR), ale také brusle intermediate (INT) . V obou případech se jedná o převratné novinky, které vám blíže představíme na našem hokejovém blogu

Na trhu se také objevují brusle značky CCM, které nahradily dřívější značku Reebok. Kvalita těchto bruslí se rok od roku lepší.

Velmi žádaným produktem se stávají v poslední době náhradní nože neboli runnery, a to nejen v situaci, kdy vám praskne nůž (runner) a potřebujete jej vyměnit. Protože jsou našimi zákazníky i poloprofesionální hráči, kteří nenechávají nic náhodě, automaticky si k novým bruslím dokupují 1 pár náhradních nožů pro případ stržené hrany a nemožnosti urgentního broušení bruslí. V kombinaci s principem EDGE, jak se "rychlovýměně" nože u značky Bauer nazývá, je nůž vyměněný opravdu během několika vteřin. Zmínit musíme také náhradní holdery, kde je výměna ale časově náročnější z důvodu nýtování.

Jako ochrana nožů slouží chrániče bruslí, které se vyrábějí v mnoha variantách provedení. Liší se účelem použití - zda chcete chrániče na brusle do hokejové tašky, nebo například zda budete v chráničích bruslí i chodit. Vybírat můžete i dle velikostí, podle barvy atd. Samostatnou kapitolou jsou pak kolečkové chrániče bruslí Rollergard.

V sortimentu máme i další hokejové doplňky, jako jsou vložky do bruslí, hokejové ponožky do bruslí, tkaničky do bruslí a další.

Zobrazit více
Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Novinka 2020/21
Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S SR
Hokejové brusle Bauer Supreme 3S v senio...
Ihned k odeslání (20 pár)
10 199 Kč
2
Novinka 2020/21
Hokejové Brusle Bauer Supreme S37 SR
Hokejové brusle Bauer Supreme S37 v seni...
Ihned k odeslání (13 pár)
6 599 Kč
3
Voskované tkaničky Bílé 180 cm - 310 cm
Kvalitní hokejové voskované tkaničky v b...
Ihned k odeslání (131 pár)
129 Kč
4
Voskované tkaničky Černé 180 cm - 310 cm
Kvalitní hokejové voskované tkaničky v č...
Ihned k odeslání (123 pár)
129 Kč
5
Voskované tkaničky Žluté 180 cm - 310 cm
Kvalitní hokejové voskované tkaničky ve ...
Ihned k odeslání (130 pár)
129 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Měnitelný nůž
+
Novinka sezóny
+
Produktová řada
+
Status
+
Střihy bruslí
+
Tepelně tvarovatelné
+
Využití
+
Výkonnostní úroveň
+
Věková kategorie
+
Výrobci
Barva
Brusle
Délka
Objem
Provedení
Šířka
Velikost
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 118
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 118

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).