Hráč

V této kategorii naleznete veškeré potřeby pro každého hokejového hráče, a to jak začínajícího, tak i zkušeného a pravidelně hrajícího hokejistu. Na své si zde přijdou i naši nejmenší hokejisté, kde toto zboží bývá často označováno jako Youth (yth). Navíc ještě značka Bauer označuje tyto dětské produkty pro lepší orientaci názvem Prodigy. Co se týče kvality nabízené výstroje, vyberou si zde nejnáročnější uživatelé hledající vybavení, které využívají profíci v NHL a jiných soutěžích, ale i méně nároční hráči, kteří chtějí pro své účely levnější výstroj.

Hledáte-li různé doplňky jako jsou izolace, tkaničky, hokejové láhve nebo třeba tréninkové dresy, přejděte do naší kategorie Hokejové doplňky.

Nejste si jisti nebo si vůbec nevíte rady s výběrem, navštivte naší Hokejovou poradnu nebo se na nás obraťte prostředctvím našich komunikačích kanálů.

Zobrazit více

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).