Půjčovna zimních bruslí

Měli byste chuť si zabruslit a nechce se Vám investovat do nových zimních bruslí? Nevadí, přijďte do jedné z našich hokejových prodejen na zimních stadionech v Mělníku nebo Roudnici nad Labem, kde Vás rádi obujeme do kvalitních bruslí - pánských, dámských i dětských. Kromě bruslí je také možné si zapůjčit helmu či chrániče na lokty a kolena. U pánských bruslí máme v nabídce velikosti v rozmezí EUR 26 až EUR 48. Dámské brusle máme ve velikostech EUR 27 až EUR 42.

 

  • Při zapůjčení bruslí je nutné složit vratnou zálohu ve výši 1000,- Kč. Záloha bude zákazníkovi vrácena v případě, že budou splněny všechny podmínky Správného užívání bruslí (viz níže).

  • Brusle jsou určeny výhradně pro pohyb na ledě, případně pro pohyb po gumových površích, při pohybu po ostatních površích dochází k poškození nožů bruslí a nebude tak možné z důvodu vyšších nákladů na přebroušení bruslí vrátit zálohu v celé výši, respektive požadovat doplatek za půjčení bruslí.

  • Dále není možno brusle „okopávat“ či jinak úmyslně ničit jejich zevnějšek.

  • V případě zapůjčení bruslí na Veřejné bruslí je nutné  vrátit je do 30 minut po skončení Veřejného bruslení, v případě, že jsou brusle zapůjčeny do dalšího dne, je nutné je vrátit do následujícího dne, do konce otevírací doby hokejových prodejen.  V případě, že se tak nestane, si klade provozovatel nárok na úhradu poplatku až do výše 200,- za každý den prodlení.

  • Zákazník je také z hygienických důvodů povinen užít vlastní, čisté ponožky.

 


Kdy a kde je možné si brusle půjčit?

Vybavení je možné si zapůjčit v hokejové prodejně na Zimním stadionu Mělník a na Zimním stadionu Roudnice nad Labem v průběhu otevírací doby. Po telefonické dohodě je možné se dohodnout na jiném termínu půjčení.

 

Prodejna Zimní stadion Mělník

Adresa: Klášterní 647, Mělník, 276 01


 

Prodejna Zimní stadion Roudnice nad Labem

Adresa: Třída T.G.Masaryka 2498 , Roudnice nad Labem , 41301

 


 

Je možné zamluvit si brusle předem?

Brusle je možné zamluvit prostřednictvím telefonu nebo emailu:

Mgr. Jiří Krejsa, tel : 775 669 889, Email : obchod@hokejlevne.cz

Petr Pokorný,    tel : 725 499 444, Email : obchod@hokejlevne.cz

 

Do emailu či telefonu je nutné uvést: Den a čas, velikosti bruslí a zda se jedná o pánské či dámské brusle


Speciální nabídka pro školní kurzy bruslení na zimním stadionu Mělník

Pro všechny děti z mateřských a základních škol máme připravenou nabídku možnosti zapůjčení bruslí a helem na všechny hodiny kurzu bruslení konajícího se na zimním stadionu v Mělníku. Tato nabídka je určena zejména pro děti, které nemají brusle či helmu a rodičům se vzhledem k počtu hodin bruslení nevyplatí kupovat nové.

Jak to celé funguje?

  1. Během otevírací doby si do naší hokejové prodejny s půjčovnou bruslí přijdete vyzkoušet velikost bruslí. Prodejna se nachází přímo na zimním stadionu Mělník.

  2. Nadiktujete nám termíny Vašeho kurzu bruslení a podle počtu lekcí předplatíte půjčení na celou dobu kurzu.

  3. Na každou lekci bruslení budou zamluvené brusle (helma) připraveny na vrátnici stadionu, kde si je děti před lekcí vyzvednou od instruktorky bruslení paní Skřivánkové. Po skončení lekce brusle děti opět vrátí instruktorce bruslení.

  4. V případě, že se Vaše dítě nebude moci lekce zúčastnit - zavolejte nám prosím 24h předem na tel: 775 669 889 nebo 725 499 444. V takovém případě bude možné zapůjčení přesunout na jiný termín lekcí, na víkendové veřejné bruslení nebo popřípadě vrátit peníze za danou lekci zpět.

  5. Při neohlášené absenci na bruslení ztrácí zákazník nárok na vrácení peněz za půjčení.

 


 

ceník půjčovny bruslí - zimní stadion mělník a zimní stadion Roudnice

 

Fotogalerie našich prodejen


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).