Tašky

Hokejová taška je součástí každého hokejisty od počátku tohoto sportu. Od této doby ale prošly hokejové tašky dlouhým vývojem, který se ustálil v rámci dvou základních rozdělení tašek. První varianta, dnes asi už oblíbenější, je hokejová taška na kolečkách, kterou na trhu nabízí mnoho značek ve více velikostech, a kterou si hráč "veze za sebou". Druhá varianta je pak hokejová taška bez koleček, která je také k dostání od více výrobců a ve více velikostech, a kterou si hráč nosí pověšenou přes rameno. Společný jmenoval všech tašek dnes je odolný materiál a praktičnost provedení. Velikostně jsou pak značeny buď v palcích nebo v rámci provedení Juniorské hráčské tašky (JR) a Seniorské hráčské tašky (SR). V detailu každé tašky u nás naleznete kompletní údaje o velikosti a provedení.

Co se týče nabízených značek, jsou dnes velmi oblíbené cenově dostupnější značky Winnwell, Grit a Fischer. Zapomínat ale nesmíme ani na značky Bauer a CCM.

Připravili jsme pro vás přehlednou tabulku s informacemi o nejoblíbenějších modelech tašek, kterou naleznete v hokejové poradně.

Za zmínku jistě stojí i taška na hokejky, která se též nazývá jako vak na hokejky, a kterou také nabízíme. Hlavním účelem je ochránit vaše střelecké nářadí před poničením při přesunech.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Ihned k odeslání (1 ks)
449 Kč
2
Taška na kolečkách Winnwell Q9 Wheel Bag čer...
Nová taška s kolečky a teleskopickým mad...
Ihned k odeslání (3 ks)
2 099 Kč
3
Hokejová taška na kolečkách Grit HTFX SR (rů...
Prostorná hokejová taška značky Grit v s...
Ihned k odeslání (7 ks)
3 749 Kč
4
Taška na kolečkách Winnwell Q9 Wheel Bag čer...
Nová taška s kolečky a teleskopickým mad...
Ihned k odeslání (1 ks)
1 999 Kč
5
Ihned k odeslání (6 ks)
1 300 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Taška s kolečkama
+
Teleskopické madlo
+
Věková kategorie
+
Výrobci
Barva
Velikost
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 11
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 11

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).