Střelecké plachty a terče

Pokud vás již omrzelo střílení na prázdnou branku, je pro vás ideální volbou hokejová střelecká plachta nebo střelecké terče. Střelecké plachty, stejně jako terče, má ve svém sortimentu kanadský výrobce Winnwell, který nabízí několik možností jak zdokonalit přesnost střelby. Střelecké plachty zpravidla mají 5 otvorů v místech, kam padá nejvíce gólů a vyrábí se v několika provedeních. Jedno z provedeních je v kvalitě Heavy Duty, což znamená, že je na plachtu možné střílet i hokejovými puky. Ostatní provedení jsou vhodná na tzn. street hokej, tedy střelbu tréninkovými puky a míčky. V kategorii naleznete i různé střelecké terče, které nabízí variabilitu v jejich umístění a je pouze na vás, kam je v bráně umístíte.

Hokejové střelecké plachty, které má ve svém sortimentu kanadský výrobce Winnwell, nabízí několik variant provedení. Plachty jsou nabízeny ve více velikostech, kde nejrozšířenější je oficiální velikost 72". V nabídce jsou ale i plachty na střední (60") a malé (54") branky.  Plachty zpravidla mívají 5 otvorů v místech, kam padá nejvíce gólů. Co se týče rozdílů mezi plachtami z hlediska kvality, i zde máte několik možností. Nejodolnější střelecká plachta se nazývá Heavy Duty, je vhodná na střelbu hokejovým pukem, a je využívána i hobby hráči a trenéry přímo na hokej při nedostatku brankářů. Plachty bez tohoto přívlastku jsou pak určeny pro střelbu tréninkovými puky a míčky.

Hokejové střelecké terče jsou pomůckou pro zdokonalení přesnosti střelby a zvýšení vaší domácí zábavy při střelbě na prázdnou branku. V nabídce jsou od kanadského výrobce, značky Winnwell, který se věnuje tréninkovým pomůckám ve velké míře. Střelecké terče jsou buď v provedení Heavy Duty neboli v kvalitě, která umožňuje střelbu hokejovými puky, nebo v dalších provedeních, které jsou vhodné pro střelbu tréninkovými puky a míčky. Podrobnosti k jednotlivým terčům naleznete vždy v detailu produktu.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Střelecké Terče Winnwell Top Corner (2ks)
Střelecké terče Winnwell, které jsou vho...
Ihned k odeslání (5 pár)
329 Kč

299 Kč
2
Střelecký magnetický terč Top Shelf Targets ...
Magnetický střelecký terč pro průpravu p...
Skladem do 36 hodin
599 Kč
3
Střelecké terče Winnwell Bungee (3ks)
Střelecké terče Winnwell Bungee (3 ks), ...
Ihned k odeslání (4 ks)
469 Kč

419 Kč
4
Nejodolnější
Doprava zdarma
Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Heav...
Střelecká plachta značky Winnwell v ofic...
Ihned k odeslání (3 ks)
1 699 Kč
5
Doprava zdarma
Střelecká plachta Winnwell Accushot 72"
Střelecká plachta značky Winnwell v ofic...
Ihned k odeslání (2 ks)
1 450 Kč

1 300 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Povolená střelba
+
Výrobci
Průměr
Velikost
Velikost (šířka x výška)
Velikost koše
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 16
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 16

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).