Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR, Velikost 1 (EUR 33,5), Šířka EE

Novinka 2020/21
Doprava zdarma
-16%
Hokejové brusle Bauer Supreme 3S v juniorské velikosti. Jedná se o vyšší střední model řady Supreme, která je novinkou sezóny 2020/2021. Tyto brusle nahrazují starší model Supreme S29.
Zobrazit více
Základní cena
8 199 Kč
 
Produkt se již neprodává
Výrobce:Bauer
Novinka sezóny 2020 / 2021
Věková kategorie Juniorská
Produktová řada Bauer Supreme
Tepelné tvarování Ano, je možné v peci (tvaruje se vnitřní výstelka)
Měnitelný nůž Ano
Výkonnostní úroveň Juniorská střední úroveň
Při nákupu na všech prodejnách První broušení a vypečení ZDARMA
Značení bruslí D, EE, R
Profil nože 13 stop
Střih bruslí Po celé své délce půdorysně úzká brusle a středně vysoký nárt
Při nákupu na prodejnách Mělník a Kladno 3D skenování nohou ZDARMA

U každé varianty produktu se po kliknutí na ikonku zobrazí dostupnost na jednotlivých skladech

varianty produktu (12)

Velikost
Šířka
Popis produktu
Parametry
soubory a odkazy

Hokejové brusle Bauer Supreme 3S Junior

Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

Kvalitní hokejové brusle Bauer Supreme 3S v juniorském provedení. Jedná se o vyšší střední model řady Supreme, která je novinkou sezóny 2020/2021. Tyto brusle nahrazují starší model Supreme S29.

 

 • Kolekce: 2020 / 2021

 • Produktová řada: Supreme

 • Nahrazují model: Supreme S29

 • Výkonnostní úroveň: Juniorská střední úroveň

 • Modely řady: Univerzální - NS a NSX, S35, S37, 3S, 3S PRO a Ultra Sonic

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Vnější část brusle

Vnější část brusle je tvořena vstřikovaným jádrem s příměsí z kompozitových vláken. Brusle tak nabízí skvělou boční podporu nohy v kombinaci s maximálním možným přizpůsobením se noze uživatele.

Tento materiál je využíván i u seniorských modelů bruslí střední výkonnostní úrovně, což znamená, že v této věkové kategorii skvěle poslouží í těm náročnějším hokejistům.

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Vnitřní část brusle (výstelka)

Vnitřní část brusle je tvořena technologií Hydrophobic Microfiber neboli výstelkou z mikrovlákna,  která je komfortní a voděodpudivá. Oblast kotníku je příjemně vypolstrována pěnou AeroFoam, což je patentovaná paměťová pěna, která se přizpůsobí dle potřeby hráče.

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Šněrování a tkaničky do bruslí

Šněrování je řešeno klasickými očkami, které společně s použitím měkčích a komfrotnějších materiálů v horní části brusle nabízí pohodlnější utažení a skvělé uzavření kotníku v brusli.

Navíc, na tento juniorský model bruslí, použili vývojáři také technologii Motion Flex, která odděluje spodní očka brusle s posledními třemi horními očky brusle. To má za efekt ještě lepší uzavření nohy v brusli.

Tkaničky do bruslí

Běžně jsou v nových bruslí bavlněné tkaničky, které se mají tendenci během hraní povolovat. Proto doporučujeme pořídit si voskované tkaničky, které se tolik nepovolují.

Veškerou nabídku voskovaných tkaniček naleznete zde

Jak zvolit správnou délku tkaniček do svých bruslí?


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Ochrana jazyka brusle

Jazyk brusle je plstěný o tlouštce 40 oz. Součástí jazyka je i vložený chránič nártu pro větší bezpečí.

 

 

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Vložka v brusli

Vložka brusle je řešena technologií Fort Fit, která je navíc doplněna pohodlnou pěnou s pamětí pro lepší přizpůsobení se.

 

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Horní hrana Comfort Edge

Horní hrana brusle je opatřena měkčeným materiálem Comfort Edge, díky kterému je ochráněna část nad kotníkem a při opravdu velkých náklonech během bruslení nedochází k odřeninám v této oblasti nohy.

 

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Holder a nůž brusle

Holder TUUK Lightspeed Edge (možno samostatně měnit pouze nůž/runner bez nutnosti výměny holderu).

Nůž (runner) TUUK LS Balance s profilováním.

Jedná se o novinku, kdy je nůž již naprofilovaný (má speciální kolébku). 

Tato kolébka je speciálně upravena a je tvořena profilem 13, který je vhodnou volbou pro děti. Rozdílné profily pak nabízí model bruslí 3S ve velikosti INT a SR, kde je kolébka tvořena profilem QUAD, který je tvořen ze 4 různých profilů a je vhodný pro silové bruslení.

 

Náhradní nože, které lze k tomuto modelu bruslí použít, jsou LightSpeed 2 Edge, LightSpeed 3 Edge, LightSpeed 4 Edge, LightSpeed 5 Edge, LightSpeed Pulse TI EdgeLightSpeed Pulse Edge a LightSpeed CarbonLite Edge.

Přívlastek "Edge" znamená, že se jedná o typ výměny nože pomocí "vycvaknutí", nikoliv o starý způsob výměny nože prostřednictvím šroubování uchycení skrze patu brusle.

Více informací ohledně výměny nože naleznete zde

V této sérii mají vyměnitelný nůž tyto modely: S37, 3S, 3S PRO a Ultra Sonic


  

 

Střih a tvar jednotlivých řad bruslí Bauer

Střihům a tvarům, které uvádíme na obrázku a popisujeme níže odpovídají všechny typy bruslí, které jsou vyráběny v šířkách D, EE a případně R. Uvedené specifikace neplatí pro brusle, které se vyrábějí ve FITech.

 

 

Řada Supreme

Vhodná pro silový styl bruslení (dlouhé odrazy a oblouky). Bota je anatomicky tvarovaná, obepíná chodidlo, je nejvíce cítit na noze a má středně vysoký nárt

Řada Vapor

Vhodná pro frekvenční bruslení, maximální přenos energie (výbušné bruslení, otočky, změny směru, starty, brzdy). Bota je rozšiřující se od paty k prstům a má nejnižší nárt

Řada Nexus

Bota je široká po celé své délce. Má hlubokou kapsu na patu a vysoký nárt


Šířky bruslí s označením D, EE a R

 

Šířky bruslí s označením D, EE a R

Brusle, které nejsou vyráběny ve FITech, jsou na trhu k dostání v šířkách D, EE a případně R.

Tato označení rozlišují šířku bruslí v přední části (viz obrázek). Šířka D znamená užší přední část brusle, šířka EE je širší přední část brusle a šířka R je univerzální šířka, kterou naleznete na základnějších modelech bruslí.

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme Ultra Sonic

Nové FITY bruslí

Nově od sezony 2020/2021 přichází Bauer s revolucí ve značení bruslí, kdy budou 3 nejvyšší modely bruslí v INT a SR velikostech nabízeny ve variantách FIT 1, FIT 2 a FIT 3.

Tato změna vzešla z několikaletého sběru dat pomocí skenerů 3D Skate Lab, kdy bylo analyzováno takřka 1 milion skenů.

Dříve platilo, že po použití skeneru bylo doporučeno, zda má zákazník volit řadu Supreme, Vapor nebo případně Nexus na základě tvaru jeho nohy. Nově, na základě vytvoření FITů, si zákazník zvolí řadu bruslí na základě stylů svého bruslení (buď Supreme nebo Vapor) a poté pouze zvolí FIT brusle, který mu nejlépe sedne na tvar jeho chodidla.

FIT 1 - úzká noha a nízký nárt

FIT 2 - středně široká noha a středně vysoký nárt

FIT 3 - široká noha a vysoký nárt

Video - Představení nových střihů bruslí Bauer od sezóny 2020/2021 naleznete zde

 

Všechny modely řady Supreme 2020/2021:

 • S35 JR, INT, SR - nabízená šířka přední části brusle pouze s označením D (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • S37 INT, SR - nabízená šířka přední části brusle s označením D a EE (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S YTH - nabízená šířka přední části brusle pouze s označením D (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S JR - nabízená šířka přední části brusle s označením D a EE (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S INT, SR - nabízené ve FIT 1, FIT 2 a FIT 3

 • 3S PRO YTH - nabízená šířka přední části brusle pouze s označením D (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S PRO JR - nabízená šířka přední části brusle s označením D a EE (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S PRO INT, SR - nabízené ve FIT 1, FIT 2 a FIT 3

 • Ultra Sonic INT, SR - nabízené ve FIT 1, FIT 2 a FIT 3


Profilování bruslí HokejLevně.cz

 

Důležitost profilování bruslí

Profilování bruslí se stalo v zemích hokejových velmocí (Kanada, USA, Švédsko,...) součástí takřka každého hokejisty nebo i obecně bruslaře. Tuto skutečnost zachytila i značka Bauer, která započala od sezony 2020/2021 spolupráci se švédskou společností ProSharp, která je celosvětově známá díky výrobě automatických brusek, které jsou k vidění ve velké míře i v ČR. Tyto brusky umí nejen kvalitně brousit brusle, ale nabízí také možnost profilování nožů bruslí, které slouží k efektivnějšímu využívání vynaložené energie do bruslení a ke zlepšení techniky bruslení v návaznosti na styl bruslení každého jednotlivého hráče.

Nově se tedy otevírá možnost zakoupit 3 nejvyšší modely bruslí z nové kolekce Supreme 2020/2021 (3S, 3S PRO a Ultra Sonic) již rovnou naprofilované dle technologie značky ProSharp. Protože se jedná o kolekci Supreme, která je doporučována pro silovější bruslení a stabilitu, je zde využit profil QUAD, který je také vhodný pro silové bruslení a dobrou stabilitu. Výjimku tvoří modely bruslí 3S a 3S PRO ve velikosti JR, kde je profil 13.

Zpátky ale k podrobnostem o profilování bruslí. Profilovat brusle lze i dodatečně, tzn. pokud si zrovna neplánujete zakoupit výše uvedené 3 modely bruslí Bauer Supreme, které jsou již naprofilované, můžete si nechat naprofilovat i Vaše aktuální brusle. Profilů, které na své brusle můžete vybrat, je spoustu. Nejvíce používanými šablonami je již zmíněná šablona QUAD, která je vhodná pro silové bruslení, druhá nejběžnější šablona má název ZUPERIOR a hodí se pro dynamická bruslení.

Proces profilování bruslí odstraňuje nerovnosti obou nožů, a protože se oba nože profilují současně, dochází k dokonalému vyrovnání obou nožů. Toto vyrovnání, společně se správným výběrem šablony následně hráči umožní brousit brusle na menší hloubky žlábků (značení žlábků vyššími čísly), díky čemuž dochází ke zlepšení obratnosti a snížení namáhání tříšel a dalších svalů.


Profilování bruslí profil 13 - HokejLevně.cz

Samostatný profil 13 ft

Jedná se o univerzální profil vhodný pro amatérské hokejisty a děti. Tento profil má po celé délce nože rádius 13 ft, který je vhodný pro dobrý odraz při delším skluzu. Většina bruslí, které nejsou naprofilované mají rádius zhruba 9 ft - 11 ft. Při naprofilování na 13 ft tedy dojde ke zploštění prostřední části nože, čímž se zvýší plocha nože, která je v přímém kontaktu s ledem. To má za výsledek celkové zlepšení stability.

Díky odrazu větší plochou dokážete stejně rychle bruslit s daleko mělčím žlábkem při zachování perfektní stability.

Více informací o profilování bruslí a výsledky našeho vlastního testování profilování naleznete v sekci Profilování bruslí

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

Tepelné tvarování bruslí

Model bruslí Bauer Supreme 3S umožňuje tepelné tvarování ve speciální peci na brusle a slouží k lepšímu přizpůsobení bruslí na nohu každého hráče - více informací o tepelném tvarování

Při nákupu bruslí na jedné z našich kamenných prodejen má zákazník vždy vypečení zdarma.

Video o tepelném tvarování bruslí Bauer Supreme 2020/2021 naleznete zde

 

V této sérii jsou tepelně tvarovatelné tyto modely:

 • S37 - umožňují tepelné tvarování v peci. U bruslí se tvaruje pouze vnitřní výstelka.

 • 3S - umožňují tepelné tvarování v peci. U bruslí se tvaruje pouze vnitřní výstelka.

 • 3S PRO - umožňují tepelné tvarování v peci. Brusle mají kompozitovou skořepinu takže se dá tvarovat jak výstelka tak i vnější skořepina

 • Ultra Sonic - umožňují tepelné tvarování v peci. Brusle mají kompozitovou skořepinu takže se dá tvarovat jak výstelka tak i vnější skořepina


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S JR

 

 

Nabízené varianty velikostí

Novou kolekci bruslí Supreme pro sezonu 2020/2021 tvoří 5 kvalitativních modelů, které se nazývají Supreme S35, S37, 3S, 3S PRO a Ultra Sonic.

Všechny modely této kolekce jsou nabízeny v celých číslech i půlčíslech, kdy se ale jedná o velikostní čísla výrobce, nelze přirovnávat k UK, US nebo EUR značení velikostí.

 

 


  Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S SR

   

  Přehled nastupujících modelů

  Grafický přehled nastupujících modelů bruslí včetně znázornění, které modely nahradily.

  Pokud potřebujete jakkoliv poradit s výběrem bruslí, navštivte naší Hokejovou Poradnu nebo nás kontaktujte na čísle 771 188 661

   

   

  Měnitelný nůžAno
  Novinka sezóny2020 / 2021
  Při nákupu na všech prodejnáchPrvní broušení a vypečení ZDARMA
  Při nákupu na prodejnách Mělník a Kladno3D skenování nohou ZDARMA
  Produktová řadaBauer Supreme
  Tepelné tvarováníAno, je možné v peci (tvaruje se vnitřní výstelka)
  Věková kategorieJuniorská
  Výkonnostní úroveňJuniorská střední úroveň
  Značení bruslíD, EE, R
  Profil nože13 stop
  Střih bruslíPo celé své délce půdorysně úzká brusle a středně vysoký nárt
  Diskuze je prázdná.
  Přidat příspěvek do diskuze
  K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

  HokejLevně.cz využívá pro správu webové stránky soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod webu nezbytné, některé z nich nám pomáhají vylepšit váš uživatelský zážitek. Soubory cookies si můžete přizpůsobit podle sebe.

  Více o GDPR

  Souhlasím
  Přizpůsobit nastavení