Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S INT, Velikost 5,5 (EUR 39), Střih FIT 2

Novinka 2020/21
Doprava zdarma
-33%
Hokejové brusle Bauer Supreme 3S ve velikosti Intermediate. Jedná se o vyšší střední model řady Supreme, která je novinkou sezóny 2020/2021. Tyto brusle nahrazují starší model Supreme S29.
Zobrazit více
Základní cena
8 370 Kč
 
Produkt se již neprodává
Výrobce:Bauer
Novinka sezóny 2020 / 2021
Věková kategorie Intermediate
Produktová řada Bauer Supreme
Tepelné tvarování Ano, je možné v peci (tvaruje se vnitřní výstelka)
Měnitelný nůž Ano
Výkonnostní úroveň Intermediate střední úroveň
Při nákupu na všech prodejnách První broušení a vypečení ZDARMA
Značení bruslí FIT 1, FIT 2, FIT 3
Profil nože Quad
Střih bruslí FIT 1 - úzká a nízká brusle
FIT 2 - středně široká a středně vysoká brusle
FIT 3 - široká a vysoká brusle
Při nákupu na prodejnách Mělník a Kladno 3D skenování nohou ZDARMA

U každé varianty produktu se po kliknutí na ikonku zobrazí dostupnost na jednotlivých skladech

varianty produktu (18)

Velikost
Střih
Popis produktu
Parametry
soubory a odkazy

Hokejové brusle Bauer Supreme 3S Intermediate

Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

Kvalitní hokejové brusle Bauer Supreme 3S v provedení intermediate. Jedná se o vyšší střední model řady Supreme, která je novinkou sezóny 2020/2021. Tyto brusle nahrazují starší model Supreme S29.

 

 • Kolekce: 2020 / 2021

 • Produktová řada: Supreme

 • Nahrazují model: Supreme S29

 • Výkonnostní úroveň: Intermediate střední úroveň

 • Modely řady: Univerzální - NS a NSX, S35, S37, 3S, 3S PRO a Ultra Sonic

 

 


Naše videorecenze produktu

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Vnější část brusle

Vnější část brusle je řešena vstřikovaným jádrem s pružným 3D Lasted Composite, díky kterému poskytuje skvělou boční podporu nohy. Využitý materiál je zároveň také velmi lehký, což pozitivně působí na celkovou hmotnost brusle.

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Vnitřní část brusle (výstelka)

Vnitřní část brusle je tvořena technologií Hydrophobic Microfiber neboli výstelkou z mikrovlákna,  která je komfortní a voděodpudivá. Oblast kotníku je příjemně vypolstrována pěnou AeroFoam, což je patentovaná paměťová pěna, která se přizpůsobí dle potřeby hráče.

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Šněrování a tkaničky do bruslí

Šněrování je řešeno klasickými očkami, které společně s použitím měkčích a komfrotnějších materiálů v horní části brusle nabízí pohodlnější utažení a skvělé uzavření kotníku v brusli.

Tkaničky do bruslí

Běžně jsou v nových bruslí bavlněné tkaničky, které se mají tendenci během hraní povolovat. Proto doporučujeme pořídit si voskované tkaničky, které se tolik nepovolují.

Veškerou nabídku voskovaných tkaniček naleznete zde

Jak zvolit správnou délku tkaniček do svých bruslí?

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Ochrana jazyka brusle

Jazyk brusle je plstěný o tlouštce 48 oz. Samozřejmostí je i vstřikovaný chránič nártu pro lepší ochranu v této oblasti.

 

 

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Vložka v brusli

Vložka brusle je řešena technologií Fort Fit+, která je navíc doplněna pohodlnou pěnou s pamětí pro lepší přizpůsobení se.

 

 

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S INT

 

Horní hrana Comfort Edge

Horní hrana brusle je opatřena měkčeným materiálem Comfort Edge, díky kterému je ochráněna část nad kotníkem a při opravdu velkých náklonech během bruslení nedochází k odřeninám v této oblasti nohy.

 

 

 

 

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Holder a nůž brusle

Holder TUUK Lightspeed Edge (možno samostatně měnit pouze nůž/runner bez nutnosti výměny holderu).

Nůž (runner) TUUK LS+ s profilováním.

Jedná se o novinku, kdy je nůž již naprofilovaný (má speciální kolébku). Tato kolébka je speciálně upravena, kdy je tvořena ze 4 různých profilů a je primárně určena na silovější bruslení, tzn. na brusle řady Supreme.

Náhradní nože, které lze k tomuto modelu bruslí použít, jsou LightSpeed 2 Edge, LightSpeed 3 Edge, LightSpeed 4 Edge, LightSpeed 5 Edge, LightSpeed Pulse TI EdgeLightSpeed Pulse Edge a LightSpeed CarbonLite Edge.

Přívlastek "Edge" znamená, že se jedná o typ výměny nože pomocí "vycvaknutí", nikoliv o starý způsob výměny nože prostřednictvím šroubování uchycení skrze patu brusle.

Více informací ohledně výměny nože naleznete zde

V této sérii mají vyměnitelný nůž tyto modely: S37, 3S, 3S PRO a Ultra Sonic


Hokejové Brusle Bauer Supreme Ultra Sonic

Nové FITY bruslí

Nově od sezony 2020/2021 přichází Bauer s revolucí ve značení bruslí, kdy budou 3 nejvyšší modely bruslí v INT a SR velikostech nabízeny ve variantách FIT 1, FIT 2 a FIT 3.

Tato změna vzešla z několikaletého sběru dat pomocí skenerů 3D Skate Lab, kdy bylo analyzováno takřka 1 milion skenů.

Dříve platilo, že po použití skeneru bylo doporučeno, zda má zákazník volit řadu Supreme, Vapor nebo případně Nexus na základě tvaru jeho nohy. Nově, na základě vytvoření FITů, si zákazník zvolí řadu bruslí na základě stylů svého bruslení (buď Supreme nebo Vapor) a poté pouze zvolí FIT brusle, který mu nejlépe sedne na tvar jeho chodidla.

FIT 1 - úzká noha a nízký nárt

FIT 2 - středně široká noha a středně vysoký nárt

FIT 3 - široká noha a vysoký nárt

Video - Představení nových střihů bruslí Bauer od sezóny 2020/2021 naleznete zde

 

Všechny modely řady Supreme 2020/2021:

 • S35 JR, INT, SR - nabízená šířka přední části brusle pouze s označením D (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • S37 INT, SR - nabízená šířka přední části brusle s označením D a EE (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S YTH - nabízená šířka přední části brusle pouze s označením D (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S JR - nabízená šířka přední části brusle s označením D a EE (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S INT, SR - nabízené ve FIT 1, FIT 2 a FIT 3

 • 3S PRO YTH - nabízená šířka přední části brusle pouze s označením D (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S PRO JR - nabízená šířka přední části brusle s označením D a EE (střih brusle vhodný pro středně vysoký nárt, půdorysně je brusle úzká po celé své délce)

 • 3S PRO INT, SR - nabízené ve FIT 1, FIT 2 a FIT 3

 • Ultra Sonic INT, SR - nabízené ve FIT 1, FIT 2 a FIT 3


profilování bruslí HokejLevně.cz

 

Důležitost profilování bruslí

Profilování bruslí se stalo v zemích hokejových velmocí (Kanada, USA, Švédsko,...) součástí takřka každého hokejisty nebo i obecně bruslaře. Tuto skutečnost zachytila i značka Bauer, která započala od sezony 2020/2021 spolupráci se švédskou společností ProSharp, která je celosvětově známá díky výrobě automatických brusek, které jsou k vidění ve velké míře i v ČR. Tyto brusky umí nejen kvalitně brousit brusle, ale nabízí také možnost profilování nožů bruslí, které slouží k efektivnějšímu využívání vynaložené energie do bruslení a ke zlepšení techniky bruslení v návaznosti na styl bruslení každého jednotlivého hráče.

Nově se tedy otevírá možnost zakoupit 3 nejvyšší modely bruslí z nové kolekce Supreme 2020/2021 (3S, 3S PRO a Ultra Sonic) již rovnou naprofilované dle technologie značky ProSharp. Protože se jedná o kolekci Supreme, která je doporučována pro silovější bruslení a stabilitu, je zde využit profil QUAD, který je také vhodný pro silové bruslení a dobrou stabilitu. Výjimku tvoří modely bruslí 3S a 3S PRO ve velikosti JR, kde je profil 13.

Zpátky ale k podrobnostem o profilování bruslí. Profilovat brusle lze i dodatečně, tzn. pokud si zrovna neplánujete zakoupit výše uvedené 3 modely bruslí Bauer Supreme, které jsou již naprofilované, můžete si nechat naprofilovat i Vaše aktuální brusle. Profilů, které na své brusle můžete vybrat, je spoustu. Nejvíce používanými šablonami je již zmíněná šablona QUAD, která je vhodná pro silové bruslení, druhá nejběžnější šablona má název ZUPERIOR a hodí se pro dynamická bruslení.

Proces profilování bruslí odstraňuje nerovnosti obou nožů, a protože se oba nože profilují současně, dochází k dokonalému vyrovnání obou nožů. Toto vyrovnání, společně se správným výběrem šablony následně hráči umožní brousit brusle na menší hloubky žlábků (značení žlábků vyššími čísly), díky čemuž dochází ke zlepšení obratnosti a snížení namáhání tříšel a dalších svalů.


Profil QUAD

Tento profil je vhodný pro silový styl bruslení (dlouhý skluz, silný záběr při každém odrazu, výborná stabilita na bruslích). Z tohoto důvodu je doporučován profil QUAD na brusle Bauer Supreme, které také tento styl bruslení podporují. U této šablony dojde k rozdělení nože na 4 části:

 • Zrychlení - přední část nože Vám určuje kvalitu zrychlení při startu

 • Hbitost - druhá oblast určuje obratnost při otočkách, zatáčkách a brždění

 • Rychlost - tato oblast zajišťuje kvalitní odraz při dlouhém skluzu na delší vzdálenosti

 • Stabilita - tato oblast zajišťuje stabilitu v osobních soubojích

Čím větší je plocha jednotlivých částí, tím větší je jejich důležitost pro daný styl bruslení. U profilu QUAD jsou nejdůležitější částí Rychlost a Stabilita, které na šabloně představují největší plochu. Zrychlení a hbitost mají u této šablony menší plochy a tím pádem je malá i jejich důležitost pro daný styl bruslení.


Profil ZUPERIOR

Tento profil je vhodný pro dynamické bruslení (rychlé starty, prudké otočky, rychlé kmitání nohama při bruslení). Z tohoto důvodu je doporučován profil ZUPERIOR na brusle Bauer Vapor, které také tento styl bruslení podporují. U této šablony dojde k rozdělení nože na 3 části:

 • Zrychlení - přední část nože Vám určuje kvalitu zrychlení při startu

 • Rychlost - tato oblast zajišťuje kvalitní odraz při dlouhém skluzu na delší vzdálenosti

 • Stabilita - tato oblast zajišťuje stabilitu v osobních soubojích

Čím větší je plocha jednotlivých částí, tím větší je jejich důležitost pro daný styl bruslení. U profilu ZUPERIOR jsou nejdůležitější částí Rychlost a Zrychlení, které na šabloně představují největší plochu. Stabilita pak v tomto případě představuje plochu menší.

Nejnovější kolekce bruslí Bauer Vapor byla novinkou sezony 2019/2020 a spolupráce týkající se profilování bruslí firem Bauer - ProSharp byla započata až od sezony 2020/2021, jsou všechny aktuální brusle řady Vapor bez předem připraveného profilu. Dá se ale předpokládat, že spolupráce těchto značek bude úspěšná a teoreticky se tak můžeme těšit na nové výkonnostní Vapor brusle pro sezonu 2021/2022 s již předem naprofilovanými noži.


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

Tepelné tvarování bruslí

Model bruslí Bauer Supreme 3S umožňuje tepelné tvarování ve speciální peci na brusle a slouží k lepšímu přizpůsobení bruslí na nohu každého hráče - více informací o tepelném tvarování naleznete zde

Při nákupu bruslí na jedné z našich kamenných prodejen má zákazník vždy vypečení zdarma.

Video o tepelném tvarování bruslí Bauer Supreme 2020/2021 naleznete zde

 

 

 

V této sérii jsou tepelně tvarovatelné tyto modely:

 • S37 - umožňují tepelné tvarování v peci. U bruslí se tvaruje pouze vnitřní výstelka.

 • 3S - umožňují tepelné tvarování v peci. U bruslí se tvaruje pouze vnitřní výstelka.

 • 3S PRO - umožňují tepelné tvarování v peci. Skelet brusle je z kompozitu, je tedy možné tvarovat vnější i vnitřní část brusle

 • Ultra Sonic - umožňují tepelné tvarování v peci. Skelet brusle je z kompozitu, je tedy možné tvarovat vnější i vnitřní část brusle


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S

 

 

Nabízené varianty velikostí

Novou kolekci bruslí Supreme pro sezonu 2020/2021 tvoří 5 kvalitativních modelů, které se nazývají Supreme S35, S37, 3S, 3S PRO a Ultra Sonic.

Všechny modely této kolekce jsou nabízeny v celých číslech i půlčíslech, kdy se ale jedná o velikostní čísla výrobce, nelze přirovnávat k UK, US nebo EUR značení velikostí.

 


Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S SR

 

Přehled nastupujících modelů

Grafický přehled nastupujících modelů bruslí včetně znázornění, které modely nahradily.

Pokud potřebujete jakkoliv poradit s výběrem bruslí, navštivte naší Hokejovou Poradnu nebo nás kontaktujte na čísle 771 188 661

Měnitelný nůžAno
Novinka sezóny2020 / 2021
Při nákupu na všech prodejnáchPrvní broušení a vypečení ZDARMA
Při nákupu na prodejnách Mělník a Kladno3D skenování nohou ZDARMA
Produktová řadaBauer Supreme
Tepelné tvarováníAno, je možné v peci (tvaruje se vnitřní výstelka)
Věková kategorieIntermediate
Výkonnostní úroveňIntermediate střední úroveň
Značení bruslíFIT 1, FIT 2, FIT 3
Profil nožeQuad
Střih bruslíFIT 1 - úzká a nízká brusle / FIT 2 - středně široká a středně vysoká brusle / FIT 3 - široká a vysoká brusle
Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

HokejLevně.cz využívá pro správu webové stránky soubory cookies. Některé z nich jsou pro chod webu nezbytné, některé z nich nám pomáhají vylepšit váš uživatelský zážitek. Soubory cookies si můžete přizpůsobit podle sebe.

Více o GDPR

Souhlasím
Přizpůsobit nastavení