Půjčení profilovaných nožů Bauer 272 mm - Profil 13 ft

Protože si uvědomujeme, že je složité - pro někoho více, pro někoho méně, zjistit komu jaký profil vyhovuje, nabízíme možnost zapůjčení již naprofilovaných nožů. V tomto případě se jedná o nože délky 272 mm a o profil 13´.
Zobrazit více
Základní cena
200 Kč
 
Výrobce:Bauer
Profil nože 13 stop
Velikost nože 272 mm

V rámci naší služby Profilování Vašich nožů a Půjčení profilovaných nožů můžete využít doplňkových služeb přepravy nožů směrem od Vás k nám. Způsob přepravy směrem od nás k Vám a způsob platby si vyberete klasickým způsobem na konci objednávky v košíku jako při objednání běžného zboží.

U výběru základní služby (Profilování nožů nebo Půjčení nožů), je nutné nám nože dodat do jedné z našich prodejen.

U služby Zásilkovny nože zabalíte do krabičky a odnesete na jakoukoliv pobočku Zásilkovny. My Vám poskytneme heslo, které zadáte na dané pobočce a pouze zde pak balík předáte a dostanete potvrzení.

U služby Doručení k nám naším kurýrem nože zabalíte do krabičky a my na Vaši adresu pošleme řidiče přepravní společnosti, kterému balík předáte. Štítek, který se lepí na krabici, přiveze objednaný kurýr.

varianty produktu (3)

Výběr varianty
Cena s DPH
Dostupnost

Půjčení profilovaných nožů

200 Kč
K zapůjčení na 2 dny
pár
Koupit

Půjčení nožů + Vrácení přes Zásilkovnu

250 Kč
K zapůjčení na 2 dny
pár
Koupit

Půjčení nožů + Vrácení přes našeho řidiče

300 Kč
K zapůjčení na 2 dny
pár
Koupit
Popis produktu
Parametry
soubory a odkazy

 

Půjčení profilovaných nožů Bauer 272 mm - Profil 13 ft

Protože si uvědomujeme, že je složité - pro někoho více, pro někoho méně, zjistit komu jaký profil vyhovuje, nabízíme možnost zapůjčení již naprofilovaných nožů. V tomto případě se jedná o nože délky 272 mm a o profil 13´.

 

 

 

 


správná velikost nože

 

Jak zjistím velikost nože?

Délka nože je udávána přímo na noži v části, která se zasouvá do bílého plastového holderu. Údaj požadované délky nože naleznete i na brusli v místě, kde je holder přinýtovaný k brusli v oblasti paty. Délka je udávána v milimetrech (např. 263, 272, 280 atd.).

 

 

 

 


Profilování bruslí profil 13 - HokejLevně.cz

 

Vysvětlení profilu 13 ft

Jedná se o univerzální profil vhodný pro amatérské hokejisty a děti. Tento profil má po celé délce nože rádius 13 ft, který je vhodný pro dobrý odraz při delším skluzu. Většina bruslí, které nejsou naprofilované mají rádius zhruba 9 ft - 11 ft. Při naprofilování na 13 ft tedy dojde ke zploštění prostřední části nože, čímž se zvýší plocha nože, která je v přímém kontaktu s ledem. To má za výsledek celkové zlepšení stability.

Díky odrazu větší plochou dokážete stejně rychle bruslit s daleko mělčím žlábkem při zachování perfektní stability.

Podrobné vysvětlení profilování bruslí naleznete zde

 


Naše vlastní testování profilu 13 ft

Náš vlastní test tohoto samostatného profilu provedl od mala hrající hokejista, který má dobré základy bruslení a v současnosti hraje cca 2x týdně. Tento hokejista neměl doposud s profilováním žádnou osobní zkušenost, na automatické brusce ProSharp si nechával pouze brousit brusle na žlábek č. 13. Na mělčích žlábcích (vyšší čísla) se již necítil jistý v bognách nebo přešlapování.

Nejprve jsme nože našeho testovaného hokejisty přeměřili, abychom zjistili, jak moc jsou rozdílné jeden od druhého a jaké rádiusy profilu oba nože mají. Po přeměření bylo zjištěno, že jeden nůž má profil 10 ft a druhý profil 11 ft.

Následně proběhlo samotné profilování nožů, kterému samozřejmě předcházelo vyrování obou nožů tak, aby byly perfektně totožné a mohl být proces profilování úspěšný. Na první testování profilu 13 ft si hráč ponechal i žlábek č. 13, na který byl zvyklý. Po chvíli testování bylo ale nutné brusle přebrousit na žlábek č. 20, neboť jsme profilováním na rádius 13 ft získali delší stojnou plochu a najednou byly brusle při žlábku č.13 příliš ostré. 

Žlábek č. 20 byl již v pořádku, a tak mohlo být testování plnohodnotně provedeno. Výsledek byl takový, že testovaný hráč pociťoval mnohem lepší stabilitu v zatáčkách a dobrý odraz při bruslení. Zároveň se díky mělčímu žlábku "tolik nenadřel" na každý odraz. Nevýhoda byla shledána při startech z místa nebo po brzdě, kdy byly tyto starty složitější.


Profilování bruslí - HokejLevně.czCena a doba trvání profilování nožů

Pokud Vám zapůjčený profil bude vyhovovat, můžete si nechat naprofilovat také Vaše vlastní nože.

Profilování bruslí je možné provést během otevírací doby hokejové prodejny Mělník a proces trvá cca 45 - 60 minut v závislosti na stavu nožů.

Cena profilování je 450 Kč / pár

Pokud se osobně nemůžete dostavit na naší prodejnu na Mělníku, můžete za poplatek využít zaslání samotných nožů kurýrem nebo přes Zásilkovnu. Objednání profilování nožů online včetně dopravy je možné zde.

Profil nože13 stop
Velikost nože272 mm
Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).