Profilovaní Vašich nožů - Profil Ellipse Zero

Nabízíme možnost naprofilování Vašich nožů na automatické brusce ProSharp. V tomto případě se jedná o profil Ellipse Zero, který je doporučován na velikosti bruslí 7-8.
Zobrazit více
Základní cena
450 Kč
 
Profil nože Ellipse Zero
Velikost nože 263 - 272 mm

V rámci naší služby Profilování Vašich nožů a Půjčení profilovaných nožů můžete využít doplňkových služeb přepravy nožů směrem od Vás k nám. Způsob přepravy směrem od nás k Vám a způsob platby si vyberete klasickým způsobem na konci objednávky v košíku jako při objednání běžného zboží.

U výběru základní služby (Profilování nožů nebo Půjčení nožů), je nutné nám nože dodat do jedné z našich prodejen.

U služby Zásilkovny nože zabalíte do krabičky a odnesete na jakoukoliv pobočku Zásilkovny. My Vám poskytneme heslo, které zadáte na dané pobočce a pouze zde pak balík předáte a dostanete potvrzení.

U služby Doručení k nám naším kurýrem nože zabalíte do krabičky a my na Vaši adresu pošleme řidiče přepravní společnosti, kterému balík předáte. Štítek, který se lepí na krabici, přiveze objednaný kurýr.

varianty produktu (3)

Výběr varianty
Cena s DPH
Dostupnost

Profilování nožů (Profil Ellipse Zero)

450 Kč
K dispozici
pár
Koupit

Profilování + Dodání k nám Zásilkovnou

500 Kč
K dispozici
pár
Koupit

Profilování + Dodání k nám naším řidičem

549 Kč
K dispozici
pár
Koupit
Popis produktu
Parametry
soubory a odkazy

Profilovaní Vašich nožů - Profil Ellipse Zero

 

Nabízíme možnost profilování Vašich stávajících nožů (nebo případně profilování nových nožů, které u nás zakoupíte a chcete je dodat rovnou naprofilované).

Díky profilování dojde k absolutnímu vyrovnání nožů obou bruslí a následnému přetvarování na požadovaný profil.

Podrobnější vysvětlení tohoto profilu naleznete níže, obecné informace k profilování jsme pro Vás rozepsali v našem článku.

 


Profilování bruslí profil Ellipse - HokejLevně.cz

 

Profil Ellipse

Jedná se o absolutní novinku ve vývoji profilování bruslí, kterou Prosharp uveřejnil v říjnu 2020. Místo použití klasických kruhových rádiusů různých velikostí se používá elipsa, díky které je dosaženo perfektního spojení agilního profilu ZUPERIOR a silového profilu QUAD. Znamená to tedy, že všechy níže uvedené elipsy podporují jak dynamické, tak i silové bruslení.

 

 

 

 

V nabídce jsou tyto velikosti elipsy:

Ellipse 3XS - tato velikost profilu je určená pro brusle ve velikosti 1-2 (velikost nožů 212 - 221 mm)

Ellipse XXS - tato velikost profilu je určená pro brusle ve velikosti 3-4 (velikost nožů 230 - 238 mm)

Ellipse XS - tato velikost profilu je určená pro brusle ve velikosti 5-6 (velikost nožů 246 - 254 mm)

Ellipse Zero - tato velikost profilu je určená pro brusle ve velikosti 7-8 (velikost nožů 263 - 272 mm)

Ellipse I - tato velikost profilu je určená pro brusle ve velikosti 9-10 (velikost nožů 280 - 288 mm)

Ellipse II - tato velikost profilu je určená pro brusle ve velikosti 11-12 (velikost nožů 296 - 306 mm)

 

* Všechny tyto velikosti jsou pouze doporučené a je možné je využívat také na okolní velikosti bruslí. Pokud se daný profil použije přesně na uvedené velikosti, je zde přesná rovnováha mezi agilním a silovým bruslením a také zde je maximální efekt použitého profilu.

Pokud hráč zvolí větší tvar elipsy na menší brusle (např. Ellipse I se použije na brusle velikosti 7), tak bude při bruslení více převažovat silové bruslení oproti agilnímu.

Pokud naopak hráč zvolí menší tvar elipsy na větší brusle (např. Ellipse Zero se použije na brusle velikosti 10), tak bude převažovat agilní bruslení oproti silovému stylu bruslení.

 

Naše vlastní testování profilu Ellipse

I tento profil testoval stejný hráč jako předešlé profily, aby bylo docíleno perfektního srovnání jedním bruslařem. Na velikosti brusle Bauer 9.5 (EUR 45) byl použit profil Ellipse I a následně nabroušený žlábek č. 18. Už po pár minutách na ledě byl výrazným způsobem cítit lepší pocit při bruslení oproti profilu 13´ a také oproti profilu Zuperior především v přední polovině brusle, kdy máte pocit jako by byly brusle kratší a můžete snadno na malém prostoru měnit směr pohybu a jakékoliv bogny jsou daleko efektivnější a rychlejší.

I když došlo k výraznému zvýšení agility při bruslení tak žádným způsobem není ovliněn odraz do dlouhého skluzu a také stabilita na nožích je perfektní.

Profil nožeEllipse Zero
Velikost nože263 - 272 mm
Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).