Profilovaní Vašich nožů - Profil Zuperior S

Nabízíme možnost naprofilování Vašich nožů na automatické brusce ProSharp. V tomto případě se jedná o agilní profil Zuperior, který je vhodný pro "živější" styl bruslení.
Zobrazit více
Základní cena
450 Kč
 
Profil nože Zuperior
Velikost nože 263 - 272 mm

V rámci naší služby Profilování Vašich nožů a Půjčení profilovaných nožů můžete využít doplňkových služeb přepravy nožů směrem od Vás k nám. Způsob přepravy směrem od nás k Vám a způsob platby si vyberete klasickým způsobem na konci objednávky v košíku jako při objednání běžného zboží.

U výběru základní služby (Profilování nožů nebo Půjčení nožů), je nutné nám nože dodat do jedné z našich prodejen.

U služby Zásilkovny nože zabalíte do krabičky a odnesete na jakoukoliv pobočku Zásilkovny. My Vám poskytneme heslo, které zadáte na dané pobočce a pouze zde pak balík předáte a dostanete potvrzení.

U služby Doručení k nám naším kurýrem nože zabalíte do krabičky a my na Vaši adresu pošleme řidiče přepravní společnosti, kterému balík předáte. Štítek, který se lepí na krabici, přiveze objednaný kurýr.

varianty produktu (3)

Výběr varianty
Cena s DPH
Dostupnost

Profilování nožů (Profil Zuperior S)

450 Kč
K dispozici
pár
Koupit

Profilování + Dodání k nám Zásilkovnou

500 Kč
K dispozici
pár
Koupit

Profilování + Dodání k nám naším řidičem

549 Kč
K dispozici
pár
Koupit
Popis produktu
Parametry
soubory a odkazy

Profilovaní Vašich nožů - Profil Zuperior S

Nabízíme možnost profilování Vašich stávajících nožů (nebo případně profilování nových nožů, které u nás zakoupíte a chcete je dodat rovnou naprofilované).

Díky profilování dojde k absolutnímu vyrovnání nožů obou bruslí a následnému přetvarování na požadovaný profil.

Podrobnější vysvětlení tohoto profilu naleznete níže, obecné informace k profilování jsme pro Vás rozepsali v našem článku.

 

 


Profilování bruslí profil zuperior - HokejLevně.cz

Kombinovaný profil ZUPERIOR

Tento profil je vhodný pro agilní bruslení (rychlé starty, prudké otočky, rychlé kmitání nohama při bruslení). Z tohoto důvodu je doporučován profil ZUPERIOR na brusle Bauer Vapor, které také tento styl bruslení podporují. U této šablony dojde k rozdělení nože na 3 části:

Zrychlení - přední část nože určuje kvalitu zrychlení při startu

Rychlost - tato oblast zajišťuje kvalitní odraz při dlouhém skluzu na delší vzdálenosti

Stabilita - tato oblast zajišťuje stabilitu v osobních soubojích

V každé části nože je naprofilovaná jiná velikost rádiusu (nižší číslo znamená že je nůž více zakulacený, vyšší číslo naopak znamená že je v dané části nůž plošší)

Čím větší je plocha jednotlivých částí, tím větší je jejich důležitost pro daný styl bruslení. U profilu ZUPERIOR jsou nejdůležitější částí Rychlost a Zrychlení, které na šabloně představují největší plochu. Stabilita pak v tomto případě představuje plochu menší.


Doporučená velikost nožů

Profil Zuperior S je doporučený na velikost nožů 263-272 mm, což odpovídá velikosti bruslí 7-8.

 

Přehled všech velikostí profilu Zuperior:

  • Zuperior 3XS = 212 - 221 mm (velikost brusle 1-2)

  • Zuperior XXS = 230 - 238 mm (velikost brusle 3-4)

  • Zuperior XS = 246 - 254 mm (velikost brusle 5-6)

  • Zuperior S = 263 - 272 mm (velikost brusle 7-8)

  • Zuperior M = 280 - 288 mm (velikost brusle 9-10)

  • Zuperior L = 296 - 306 mm (velikost brusle 11-12)

 


Naše vlastní testování profilu Zuperior

Testování tohoto profilu provedl stejný hráč, který testoval profil 13 ft, abychom mohli pocity objektivně posoudit a popsat. Pro profilování byly použity nože, které byly dříve naprofilované na rádius 13 ft, což znamenalo, že při profilování došlo k zakulacení přední špičky nože a ke zploštění části na patě. Žlábek č. 20 byl zachován jako v předchozím případě.

Výsledek testování byl takový, že pocit při dlouhém skluzu byl totožný jako u profilu 13 ft, ale došlo k výraznému zlešení pocitu při prudkých otočkách, startech z místa a startech po brzdě - tedy ve všech činostech, které vycházejí ze špičky a u kterých je výhodou menší rádius v přední části nože. Tento tvar nožů vás neustále nutí do pohybu kupředu na úkor stability a je tedy vhodný zejména pro agilní hráče, kteří mají ve svém stylu hry časté změny směru, prudké starty a celkově výbušné bruslení. Kvůli nízkému zaměření na stabilitu není tento profil vhodný pro začínající bruslaře, kteří nemají dostatečnou stabilitu na bruslích a také pro hráče, kteří během svého stylu hry vyžadují výraznou míru stability pro osobní souboje.

Profil nožeZuperior
Velikost nože263 - 272 mm
Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).