Ponožky do bruslí

Ponožky do bruslí jsou velmi žádaným artiklem, který je dnes nabízen v mnoha provedeních různých hokejových značek. Ponožky se liší samozřejmě velikostí, na kterou jsou určeny, liší se ale také svou výškou, kde většina značek nabízí buď ponožky v klasické délce, nebo podkolenky. Rozdíl tvoří i tloušťka ponožek, kdy jsou nabízené slabší i silnější ponožky. Ve slabších ponožkách budete nohu perfektně cítit v brusli, v silnějších ponožkách se můžete cítit pohodlněji. Silnější ponožky se také využívají u dětí, kteří nemají velikost brusle přesně na nohu a mají v brusli menší "rezervu".

V našem sortimentu naleznete ponožky značky Bauer, které jsou jak v klasické délce, tak i ve variantě podkolenek. Dále nabízíme ponožky od kanadských výrobců, značek Winnwell a Bluesports. V případě značky Winnwell se jedná se cenově dostupné, silnější ponožky, které se staly velmi oblíbenými. Od značky Bluesports pak u nás můžete zakoupit podkolenky v několika povedených barvách. U těchto podkolenek je zajímavostí, že nemají nikde určenou patu, která se vytvoří až po natažení podkolenek na nohu, velikosti jsou tedy více univerzální a rozlišuje se pouze velikost JR a SR.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Ponožky do bruslí Winnwell
Sportovní hokejové ponožky do hokejových...
Ihned k odeslání (56 pár)
169 Kč
2
Ihned k odeslání (1 pár)
149 Kč
3
Ponožky Bauer S19 Essential Tall
Dlouhé hokejové ponožky značky Bauer, kt...
Ihned k odeslání (10 pár)
379 Kč
4
Ponožky Bauer S19 Essential Low
Krátké hokejové ponožky značky Bauer, kt...
Ihned k odeslání (5 pár)
329 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Věková kategorie
+
Výrobci
Velikost
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 18
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 18

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).