Jasper Roberts - Blog
Zobrazit menu
Kategorie
Chrániče holení CCM QLT 270 SR
Výprodej
-23%

Chrániče holení CCM QLT 270 SR

Oblíbené hokejové holeně CCM QLT 270 v seniorské velikosti. Jedná se o střední model řady QuickLite, která je novinkou sezóny 2016/2017. Tento model holení nahrazuje starší model RBZ 130
Výrobce:CCM
Novinka sezóny2016 / 2017
Věková kategorieSenior (14 let a více)
Produktová řadaCCM QuickLite
Výkonnostní úroveňPravidelné hraní (Poloprofi modely)
Poradíme Vám:
Petr Pokorný - 725 499 444
Napište nám
Běžná cena
2 199 Kč
Vaše cena ?
1 699 Kč
(1 404 Kč bez DPH)

varianty produktu (1)

Výběr varianty
Cena s DPH
Dostupnost

Velikost 17"

1 699 Kč
Skladem
pár
Popis produktu
Parametry
soubory a odkazy

Oblíbené hokejové holeně CCM QLT 270 v seniorské velikosti. Jedná se o střední model řady QuickLite, která je novinkou sezóny 2016/2017. Tento model holení nahrazuje starší model RBZ 130 a seniorská velikost je vhodná pro hráče ve věku 14 let a více.

Základní údaje:

Kolekce: 2016/2017

Produktová řada: QuickLite

Výkonnostní úroveň: Pravidelné hraní (Poloprofi modely)

Nahrazují model: RBZ 130

Všechny modely řady (řazeno od nejnižšího): QLT 230, QLT 250, QLT 270, QLT 290, QuickLite

Vlastnosti produktu:

Ochrana

O ochranu se starají lehké ochranné pěny v kombinaci s novým, žebrovitým zpracováním plastové skořepiny. Právě tato kombinace zaručuje vysokou míru ochrany a pohodlí. Rozdílem oproti nižším modelům řady Quicklite (QLT) je materiál použitých ochranných pěn, který je v tomto případě hustší, a tak lépe chrání. Chránič lýtka je také z lehké pěny, která nijak nepřekáží a důkladně chrání.

Pohodlí

Hlavním rozdílem v této kategorii oproti nižším modelům je využití technologie Dry Foam Technology, což je speciální pěna s uzavřenými buňkami, které nepropouští pot. Díky tomu zůstává během používání vnitřní část suchá, tedy i lehčí. Celkově jsou pak veškeré využité ochranné pěny velmi lehké, nijak nepřekáží a poskytují maximální mobilitu. K celkovému pohodlí přispívají i průduchy v chrániči kolene, které zajišťují odvětrání vnitřních prostor. Navíc je vnitřní výstelka odnímatelná, je tak možno nechat vysychat samostatně, nebo například vyprat v pračce. I zde má vnitřní výstelka v horní části vykrojení pro lepší usazení kolene.

Zapínání

Protože je v systému zapínání CCM již několik let na špičce, je i zde zapínání jednoduché a efektivní. Stabilitu chrániče na noze zajišťují dva pásky. První, široký v dolní části holeně, druhý, úzký pásek v oblasti pod kolenem.

Správný výběr chráničů holení

Pokud si nevíte rady, jak správně zvolit typ a velikost chráničů holení, tak přejděte na naší Hokejovou Poradnu nebo nás můžete telefonicky kontaktovat - 725 499 444

Novinka sezóny2016 / 2017
Věková kategorieSenior (14 let a více)
Produktová řadaCCM QuickLite
Výkonnostní úroveňPravidelné hraní (Poloprofi modely)
Diskuze je prázdná.
Přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal