Hokejové Brusle

Základní hokejovou potřebou hokejistů jsou hokejové brusle. Tyto brusle se vyznačují vysokou mírou ochrany, dlouhou životností, propracovanou výstelkou, pevnou botou poskytující oporu chodidlu, odolným nožem a dalšími vlastnostmi, které hokejisté dnes od bruslí vyžadují.

Značek bruslí je na trhu spousty, jedničkou je ale jednoznačně značka Bauer, která v oblasti bruslí již dlouhé roky nemá konkurenci. Doposud značka Bauer nabízela 3 řady bruslí - Bauer Vapor, Bauer Supreme a Bauer Nexus, ve kterých se dále dělily modely bruslí dle výkonnostní úrovně. Od sezony 2020/2021 Bauer přestává vyrábět řadu Nexus a přichází s novým rozdělením střihů a šířek bruslí s označením FIT1, FT2 a FIT3. Tato rozdělení střihů a šířek se budou týkat pouze vyšších modelů bruslí, nižší modely budou v klasickém označení "D" a "EE", případně "R". Další novinkou je zařazení bruslí pro věkovou kategorii "intermediate", které mají být mezičlánkem mezi juniorskými a seniorskými bruslemi. Bauer tak reaguje na skutečnost, kdy mladší hokejisté, kteří přešli na seniorskou velikost brusle trpěli z důvodu její vyšší tvrdosti. Brusle této kategorie budou tedy mladším hokejistům lépe přizpůsobivé, ale zároveň jim poskytnou dostatečnou ochranu. Nově tedy můžete zakoupit nejen dětské hokejové brusle (Youth), juniorské hokejové brusle (JR) a seniorské hokejové brusle (SR), ale také brusle intermediate (INT) . V obou případech se jedná o převratné novinky, které vám blíže představíme na našem hokejovém blogu.

Na trhu se také objevují brusle značky CCM, které nahradily dřívější brusle značky Reebok. Kvalita těchto bruslí se rok od roku lepší, troufneme si ale tvrdit, že kvalitě bruslí značky Bauer se ještě nepřiblížily.

Kompletní informace k bruslím naleznete vždy v detailu produktu, kde jsme si pro vás připravili vlastní fotky s podrobným popisem. Navštívit můžete také naši Hokejovou poradnu, kde se blíže zabýváme dalšími detaily o bruslích.

Skladem máme více než 500 párů bruslí, které jsou ihned k odeslání.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Novinka 2020/21
Hokejové Brusle Bauer Supreme 3S SR
Hokejové brusle Bauer Supreme 3S v senio...
Ihned k odeslání (20 pár)
10 199 Kč
2
Novinka 2020/21
Hokejové Brusle Bauer Supreme S37 SR
Hokejové brusle Bauer Supreme S37 v seni...
Ihned k odeslání (13 pár)
6 599 Kč
3
Výprodej
Hokejové Brusle Bauer Supreme S27 SR
Hokejové brusle Bauer Supreme S27 v seni...
Ihned k odeslání (13 pár)
5 999 Kč

4 149 Kč
4
Výprodej
Hokejové Brusle Bauer Supreme S27 JR
Hokejové brusle Bauer Supreme S27 v juni...
Ihned k odeslání (5 pár)
4 299 Kč

3 298 Kč
5
Hokejové Brusle Bauer NS Yth
Hokejové brusle Bauer NS v dětské veliko...
Ihned k odeslání (19 pár)
1 669 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
Parametry
+
Varianty produktu
+
Cena s DPH
+
Výrobci
+
Dostupnost
+
Parametry
Měnitelný nůž
+
Novinka sezóny
+
Produktová řada
+
Status
+
Střihy bruslí
+
Tepelně tvarovatelné
+
Výkonnostní úroveň
+
Věková kategorie
+
Výrobci
Šířka
Velikost
Dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 56
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 56

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).