Pytlíčky BioSteel Hydration Mix 16ks - Blue Raspberry

Výrobce:Biosteel
katalogové číslo:
EAN:
Dostupnost: Odeslání během 1-2 pracovních dnů
Cena bez DPH:539 Kč

652 Kč

Pytlíčky BioSteel Hydration Mix 16ks - Blue Raspberry

Prášek ve formě pytlíčků (16 ks) pro přípravu sportovního nápoje od jedničky na světovém trhu - značky Biosteel. Příchuť modrá malina.

Tato hydratační směs je navržena tak, aby hydratovala po celý den. Jedná se o "směs" s nulovým obsahem cukru, která je vyrobena z čistých a kvalitních surovin obsahující 5 základních elektrolytů. Díky tomu, že produkty BioSteel neobsahují cukr, využívá je celá řada diabetiků prvního i druhého stupně.

Přidané vitamíny a minerály pomáhají podporovat celkový dobrý zdravotní stav, tvorbu energie a správnou funkci imunitního systému.

Každý BioSteel produkt je nezávisle testován Světovou antidopingovou agenturou pro zajištění nepřítomnosti jakýchkoliv zakázaných nebo škodlivých látek.

Dávkování je jednoduché - sáček vysypte do vody (250 - 500 ml) a rozmíchejte. Objem vody se může upravit dle Vámi požadované chuti (někde je uváděno 250 - 1000 ml, což je také možné).

Nápoj je doporučováno pít před výkonem, aby se všechny důležité látky dostaly do těla než se začne "makat". Během výkonu je pak nápoj doporučováno pít po menších dávkách.

Hesla produktů BioSteel:

https://www.hokejlevne.cz/