Půjčení profilovaných nožů Bauer 254 mm - Profil Ellipse

Výrobce:Bauer
katalogové číslo:
EAN:
Dostupnost: Skladem do 36 hodin
Cena bez DPH:165 Kč

200 Kč

 

Půjčení profilovaných nožů Bauer 254 mm - Profil Ellipse

Protože si uvědomujeme, že je složité - pro někoho více, pro někoho méně, zjistit komu jaký profil vyhovuje, nabízíme možnost zapůjčení již naprofilovaných nožů. V tomto případě se jedná o nože délky 254 mm a o profil Ellipse.

 

 

 

 


správná velikost nože

 

Jak zjistím velikost nože?

Délka nože je udávána přímo na noži v části, která se zasouvá do bílého plastového holderu. Údaj požadované délky nože naleznete i na brusli v místě, kde je holder přinýtovaný k brusli v oblasti paty. Délka je udávána v milimetrech (např. 263, 272, 280 atd.).

 

 

 

 


Profilování bruslí profil Ellipse - HokejLevně.cz

 

Profil Ellipse

Jedná se o absolutní novinku ve vývoji profilování bruslí, kterou Prosharp uveřejnil v říjnu 2020. Místo použití klasických kruhových rádiusů různých velikostí se používá elipsa, díky které je dosaženo perfektního spojení agilního profilu ZUPERIOR a silového profilu QUAD. Znamená to tedy, že všechy níže uvedené elipsy podporují jak dynamické, tak i silové bruslení.

Podrobné vysvětlení profilování bruslí naleznete zde

 

 

Rozdělení doporučených velikostí u profilu Ellipse:


Naše vlastní testování profilu Ellipse

I tento profil testoval stejný hráč jako předešlé profily, aby bylo docíleno perfektního srovnání jedním bruslařem. Na velikosti brusle Bauer 9.5 (EUR 45) byl použit profil Ellipse I a následně nabroušený žlábek č. 18. Už po pár minutách na ledě byl výrazným způsobem cítit lepší pocit při bruslení oproti profilu 13´ a také oproti profilu Zuperior především v přední polovině brusle, kdy máte pocit jako by byly brusle kratší a můžete snadno na malém prostoru měnit směr pohybu a jakékoliv bogny jsou daleko efektivnější a rychlejší.

I když došlo k výraznému zvýšení agility při bruslení tak žádným způsobem není ovliněn odraz do dlouhého skluzu a také stabilita na nožích je perfektní.


Profilování bruslí - HokejLevně.czCena a doba trvání profilování nožů

Pokud Vám zapůjčený profil bude vyhovovat, můžete si nechat naprofilovat také Vaše vlastní nože.

Profilování bruslí je možné provést během otevírací doby hokejové prodejny Mělník a proces trvá cca 45 - 60 minut v závislosti na stavu nožů.

Cena profilování je 450 Kč / pár

Pokud se osobně nemůžete dostavit na naší prodejnu na Mělníku, můžete za poplatek využít zaslání samotných nožů kurýrem nebo přes Zásilkovnu. Objednání profilování nožů online včetně dopravy je možné zde.

 

https://www.hokejlevne.cz/