Betony Bauer Supreme 3S INT

Výrobce:Bauer
katalogové číslo:
EAN:
Dostupnost: Ihned k odeslání
Cena bez DPH:17 850 Kč

21 599 Kč

Brankářské betony Bauer Supreme 3S INTBetony Bauer Supreme 3S

Brankářské betony Bauer Supreme 3S v intermediate velikosti jsou střední modelem řady Bauer Supreme.

Jedná se o pokračování velmi populární řady Bauer Supreme, kde však došlo k několika výrazným změnám a vylepšením tak, aby betony brankáři poskytly daleko větší zážitek z chytání než jejich předchůdci.

Betony Bauer Supreme 3S jsou druhým nejvyšším modelem v řadě Supreme, avšak řada použitých techonologií je téměř srovnatelná s nejvyšším modelem Bauer Supreme Ultrasonic.

Pokud hledáte profesionální technologie za velice přijatelnou cenu, tak jsou právě tyto betony tou nejlepší volbou.

 

 


Betony Bauer Supreme 3S

 

Parametry betonů

Tvarově jsou betony tvořena tak, jak už jsme u betonů řadu Supreme zvyklí. Letošní model ale doznal změny, a to ve vyšší pružnosti, kterou tyto betony nabízí.

 Jako je u betonů Bauer Supreme běžné, jedná se o "deskové" betony se dvěma body ohybu.

Slidovací plocha betonu je potažena kůží CORTECH ST., která brankáři zaručí daleko snadnější přesuny v rozkleku a navíc je také mnohem více odolnější proti prodření a celkovému opotřebení.

Betony jsou vyztuženy patentovaným materiálem CURV COMPOSIT, díky kterému je beton lehký ale přitom velmi pevný a  v horizontu času nevyměkne.

Podél lýtkového chrániče má beton tzv. "butterfly assist" neboli další přídavný chránič, který brankáři zaručí vyšší stabilitu v rozkleku a zároveň se v rozkleku beton stáva pohodlnějším.

 


Betony Bauer Supreme 3S

 

Upínání betonů a uchycení bruslí

U těchto betonů nalezneme velmi oblíbený páskový systém upínání TUNE FIT CONNECT, který vychází z řady VAPOR, konkrétně z modelu 2X.

Tento páskový systém se skládá se tří pásků se suchým zipem s několika body uchycení tak, aby si brankář beton upevnil přesně dle svých individuálních potřeb.

Oproti modelu 2X zde nalezneme také přídavný pásek pod koleno, který brankáři pomůže hlavně v rozkleku a slidování, a zamezí případnému nežádoucímu přetáčení betonu.

K uchycení brusle je zde velmi populární elastická tkanička s upínáním na suchý zip, kdy je uchycení brusle velmi snadné a rychlé.

Vyznavači klasické tkaničky mohou tuto elastickou tkaničky vyjmout a vyměnit.

 


Velikost betonů

U výběru velikosti betonů je nejdůležitější délka od chodidla brankáře ke středu kolene.

Tato délka je obvykle značena v palcích, avšak Bauer již několik sezon značí tuto délku v klasických velikostních označeních.

Betony Bauer Supreme 3S se vyrábějí ve velikostech S,M,L,XL.

Tabulka velikostí:

INT S- 30" +1" (42cm)

INT M- 31" +1" (44,5 cm)

INT L- 32" +1" (47 cm)

 

https://www.hokejlevne.cz/