Bauer 3D Skate Lab

Bauer 3D Skate LabBauer 3D Skate Lab - výběr bruslí pomocí skenování nohou

Jako další službu zařazujeme možnost skenování nohou pomocí profesionálního přístroje Bauer 3D Skate Lab.

Díky tomuto přístroji s umělou inteligencí Vám budou proveden sken nohou, který Vám doporučí velikost a střih bruslí tak, abyste maximalizovali svůj výkon na ledě.

Je opravdu důležité, aby Vám brusle na noze dokonale seděla a docházelo k maximálnímu přenosu energie při bruslení. Zároveň je ale samozřejmě podstatné i Vaše pohodlí, abyste si užili každou vteřinu na ledě a brusle Vás nikde netlačila nebo se Vám netvořily nežádoucí otlaky a puchýře. A protože ještě nejsme tak daleko, aby bylo možné si brusle před zakoupením vyzkoušet na ledě a poté se rozhodnout, které si koupíte, přišla jednička na trhu hokejových bruslí s řešením v podobě Bauer 3D Skate Lab skeneru.

Tuto službu nabízíme prozatím v hokejové prodejně na zimním stadionu v Mělníku, kde s Vámi rádi sken nohou provedeme a vybereme ty nejvhodnější brusle pro Vás. Údaje ze skenu s Vámi projde proškolený personál a vybere pro Vás to nejlepší řešení. Skladem držíme standardně kolem 500 párů bruslí, takže si u nás vybere opravdu každý.


 

 

Cena skenování

Tato služba je zpoplatněna částkou 500,- Kč / sken.

Pokud si ale zákazník u nás brusle zakoupí, je tato částka odečtena z ceny bruslí.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).